Wspieraj nas

Prosimy wszystkich, którzy mogą, o pomoc w utrzymaniu strony msza-online.net. Przy aktualizacji strony msza-online.net pracują nieodpłatnie wolontariusze, ale potrzebna nam jest cały czas pomoc.
W tę pomoc możesz włączyć się w różny sposób:

Przez modlitwę za wszystkie osoby prowadzące stronę msza-online.net,

– Finansowo:
Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą darowiznę na cel utrzymania strony msza-online.net (opłacenie rocznych kosztów utrzymania domeny i serwera, rozwój strony, w szczególności opracowanie innych wersji językowych) poprzez wpłaty na:

Konto w zł: 66 1750 0012 0000 0000 3847 2704

Przekaż darowiznę szybkim przelewem elektronicznym

Przy realizacji przelewów z zagranicy zapraszamy do skorzystania z poniższej możliwości dokonania przekazu w dowolnej walucie korzystając z jednego z poniższych przycisków:

Właścicielem rachunku jest Fundacja Dowiedz się Więcej, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki, Polska

Tytuł przelewu: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net

Jeśli chcesz otrzymać elektroniczne potwierdzenie otrzymania wpłaty prosimy o podanie w tytule przelewu również adresu e-mail, na który chcesz otrzymać potwierdzenie.

Przez zamieszczanie linków do naszej strony na swojej stronie internetowej, Facebook’u, blogu lub innej stronie, w celu informowania internautów, szczególnie chorych, bez możliwości wyjścia z domu, przebywających na emigracji lub w podróży o możliwości oglądania Mszy Świętych i innych nabożeństw za pośrednictwem strony msza-online.net .
Instrukcja jak umieszczać linki do strony znajduje się w zakładce „Dla Twórców stron i blogów”

Przez zgłaszanie nowych transmisji, które możemy wpisać do naszych kalendarzy – przez zakładkę „Zgłoś transmisję”.

Za wsparcie serdecznie dziękujemy!

 

Wspierają nas: linkiem, postem i modlitwą następujące strony:

 
Witryna Postapostolski w zamyśle założycieli, ma mieć charakter misji. Celem powstania witryny jest zachęta, byśmy jako chrześcijanie powrócili do tradycji i zwyczaju modlitwy postnej, jako modlitwy bardzo angażującej, a zarazem niezwykle skutecznej. Przez modlitwę postną rozumiemy nie tylko rezygnację ze spożywania pokarmów czy też ich ograniczenie (post o chlebie i wodzie), ale też rezygnację z różnych przyjemności poprzez umartwienia lub wyrzeczenia.
 
Strona internetowa Dzielnicy Żerniki.
 
Instytut Duszpasterstwa Emigracyjnego im. Kard. Augusta Hlonda w Poznaniu.  Priorytetowe zadania Instytutu to: zbieranie, opracowywanie i aktualizowanie bazy danych o duszpasterstwie polonijnym i jednoczesne informowanie różnymi sposobami  wyjeżdżających za granicę o polskich kapłanach posługujących na całym świecie; współpraca z instytucjami kościelnymi i państwowymi w środowiskach pobytu polskich emigrantów i opracowywanie raportów o migracji Polaków na potrzeby przełożonego generalnego i Episkopatu Polski, organizowanie sympozjów i kursów dla księży i sióstr zakonnych wyjeżdżających do pracy duszpasterskiej za granicę, jak też szeroko pojęta animacja informacyjno – modlitewna przez wysyłanie przygotowanych materiałów na terenie Polski.
 
Brakuje tu twojej strony? Napisz do nas: marekrz /at/ hotmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *